NIEUWS

HOME > NIEUWS

Enya Frohn en Sophie Vluggen tweede geworden bij de Limburgse Kampioenschappen Kata!

Op zaterdag 9 maart vonden de Limburgse Kampioenschappen Kata plaats in de Jo Gerrishal te Roermond. Enya Frohn en Sophie Vluggen trainen momenteel in de E-groep en hebben deelgenomen aan deze kampioenschappen in de categorie Nage-no-Kata (B-klasse). De B-klasse is de klasse waarin de koppels deelnemen tot en met de eerste kyu, wat zoveel wil zeggen als dat ze nog niet de zwarte band hebben. Deze deelname was voor Enya en Sophie het debuut bij Katawedstrijden. Ze zijn in de voorronde derde geworden en hebben toen 183 punten gescoord. In de finale hebben ze zich flink verbeterd en 208,5 punten gescoord. Ze zijn daarmee tweede geworden in hun categorie. Het koppel dat eerste is geworden, komt uit Luxemburg, waardoor Enya en Sophie (eigenlijk) Limburgse kampioenen zijn.

Dames, namens alle leden, de trainers en het bestuur, van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

Enya Frohn en Sophie Vluggen tweede geworden bij de Limburgse Kampioenschappen Kata!