NIEUWS

HOME > NIEUWS

Hai! Jiu-Jitsu lessen voor jeugd bestaan 1 jaar

Na de Algemene Leden Vergadering van 2023 is er snel werk van gemaakt om lessen op te zetten zodat de jeugd van S.V. Nippon ook Jiu-Jitsu kan trainen. Inmiddels bestaat de C Groep op dinsdagavond alweer een jaar!

De Jiu-Jitsuka’s zetten tijdens deze lessen hun eerste stappen in de krijgskunst van de Samoerai onder leiding van meester Roy, met assistentie van meester Sander. Afgelopen december zijn de eerste gele banden uitgereikt en vorige maand bij de Clubkampioenschappen heeft de groep tijdens de pauze een demonstratie gegeven voor het publiek. 

Ook vanavond heeft de groep weer hard gewerkt aan Atemi (slagen, stoten en trappen), Kiai (een kreet om energie te verzamelen) en verdedigingen tegen aanvallen met een Tanto (mes). We kijken er al naar uit wat de Jiu-Jitsuka’s bij een volgend Kyu-examen laten zien!

Hai! Jiu-Jitsu lessen voor jeugd bestaan 1 jaar