NIEUWS

HOME > NIEUWS

Judoworkshop bij humankind kinderdagverblijf Pompidoe

Op donderdag 26 augustus hebben Marcel Scholtz, Niels Peters en Rik Reijnders namens SV Nippon Waubach twee workshops van één uur gegeven bij humankind kinderdagverblijf Pompidoe. Na de lunch werd in de middag het verblijf omgetoverd in een heuse dojo. De workshops werden gegeven aan twee groepen en de leeftijd van de deelnemers varieerde van 4 tot 11 jaar. Het doel was om de kinderen op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met de judosport. Bij jeugdjudo staan discipline, stoeien met elkaar en rekening houden met de grens van een ander centraal. Aspecten die steeds belangrijker worden in een maatschappij die steeds individualistischer wordt.

Het was een geslaagde dag, niet in de laatste plaats door het enthousiasme van de kinderen, de begeleiders en de judotrainers. Mocht je interesse hebben in een judoles of een workshop voor jeugd, neem dan contact op met de secretaris van de vereniging, Marcel Scholtz, info@svnipponwaubach.nl.

Judoworkshop bij humankind kinderdagverblijf Pompidoe