NIEUWS

HOME > NIEUWS

Kyle Smeets en Niels Peters derde op het NK kata in Roermond

Vandaag, zondag 24 april vonden de nationale katawedstrijden plaats te Roermond. Kyle en Niels hebben meegedaan op het onderdeel Katame-no-Kata. De voorrondes en de finale vonden op dezelfde dag plaats. De deelname van Kyle en Niels werd, zoals gewoonlijk, gestreamd via onze Facebookpagina. In de voorrondes behaalden zij de derde plek met 423 punten. Het koppel dat vierde werd scoorde 412,5 punten, het koppel dat tweede werd 433 en het koppel dat eerste werd 436. Deze puntenaantallen lagen zó dicht bij elkaar dat het in de finale nog alle kanten op kon gaan. Eenmaal in de finale veroverden Kyle en Niels een bronzen medaille door 408 punten te scoren. Het koppel dat vierde werd scoorde 405 punten, het koppel dat tweede werd 433 en het koppel dat eerste werd 437. De vereniging is ontzettend trots op hen vanwege het behaald resultaat, vooral omdat zij de afgelopen periode geen kans onbenut lieten om zich op het NK voor te bereiden. Bij het beschrijven van deze geweldige prestatie kan ook onze hoofdtrainer Fred Pijls niet onbenoemd blijven. Kyle en Niels zijn de eerste leerlingen van Fred die een podiumplek halen op een NK kata. Fred, gefeliciteerd!

Tot slot biedt het behaalde resultaat perspectief voor het weekend van 14 en 15 mei, dan vinden de Europese Kampioenschappen plaats in Rijeka, Kroatië. Bij dit EK zullen Kyle en Niels Nederland vertegenwoordigen in de juniorklasse van het Katame-no-Kata.

Kyle Smeets en Niels Peters derde op het NK kata in Roermond