Kyle Smeets en Niels Peters Europees kampioen Katame-no-Kata 3G!

HOME > NIEUWS

Op 12 mei zijn Kyle Smeets en Niels Peters afgereisd naar Rijeka, Kroatië, om daar deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Kata. Zij namen deel in de juniorklasse van het Katame-no-Kata 3G en wisten de Europese titel te veroveren met een score van 393 punten. Hiermee verbeterden zij hun score uit de voorronde (370,5) aanzienlijk.

De vereniging is enorm trots op de prestatie die zij geleverd hebben; een prestatie die niet mogelijk zou zijn geweest zonder de goede begeleiding van onze hoofdtrainer Fred Pijls, de bondscoaches en -trainers en de rest van het katateam van Nederland.

Kyle en Niels, gefeliciteerd met dit prachtige resultaat, namens het bestuurd, de trainers en alle leden!

Kyle Smeets en Niels Peters Europees kampioen Katame-no-Kata 3G!