NIEUWS

HOME > NIEUWS

Masterclass Katame-no-Kata van gebroeders Gilon

Op zaterdag 14 oktober hebben de gebroeders Gilon uit België op verzoek een masterclass Katame-no-Kata gegeven in de dojo van S.V. Nippon Waubach. Jean-Philippe en Nicolas Gilon zijn meervoudig Europees kampioen bij dit Kata. De masterclass was een geschenk aan Kyle Smeets en Niels Peters als gevolg van hun resultaat op de Europese Kata-kampioenschappen eerder dit jaar. Zodoende ging de meeste aandacht naar hen uit, zodat de kleinste details om hun kata te verbeteren de revue konden passeren. Andere aanwezigen waren: Femke Geene en Inge Meeuwissen (judokai Born), Fred Pijls en Hugo Lumens, Eric Boon, Roy Duijkers en Rik Reijnders.

Het was een geweldige ervaring om te leren van deze kampioenen!

Masterclass Katame-no-Kata van gebroeders Gilon