NIEUWS

HOME > NIEUWS

Resultaten Kyle Smeets en Niels Peters

Afgelopen periode heeft u op deze website weinig nieuwsberichten voorbij zien komen met betrekking tot de resultaten van Kyle Smeets en Niels Peters op de katawedstrijden. Uiteraard betekent dit niet dat zij stil hebben gezeten. Hieronder een overzicht van de resultaten van de afgelopen tijd. Deze hebben betrekking op het Katame-no-Kata (waarbij Kyle de rol van tori en Niels de rol van uke vervult), tenzij anders vermeld:

Bij de Hainaut Cup Kata (9 oktober 2022) zijn zij tweede van de 7 geworden.

Bij de German Kata Open (22 oktober 2022) zijn zij derde van de 14 geworden.

Bij het Amsterdam Judo Event (30 oktober 2022) zijn zij bij het Nage-no-Kata (waarbij Niels de rol van tori en Kyle de rol van uke vervult) tweede van de drie geworden. Bij het Katame-no-Kata zijn zij tweede geworden.

Bij het Sandra Kistemaker Kata Toernooi (13 november 2022) zijn zij tweede van de vier geworden.

Kyle en Niels, van harte gefeliciteerd met de resultaten van de afgelopen tijd. De dankbaarheid die de vereniging voelt om zo door jullie op de kaart gezet te worden is met geen pen te beschrijven.

Resultaten Kyle Smeets en Niels Peters