NIEUWS

HOME > NIEUWS

S.V. Nippon kyu-examens

Het is weer zover, de S.V. Nippon kyu-examens komen eraan! Tijdens deze examen momenten laten de judoka’s niet alleen aan de trainers, maar ook aan hun familieleden zien wat zij allemaal geleerd hebben de afgelopen tijd. Jammer genoeg gooit corona wat roet in het eten en zal het dit jaar allemaal iets anders uit gaan zien…
Voortbordurend op het succes van de vorige keer hebben wij besloten om ook tijdens de kyu-examens te gaan livestreamen. Op die manier kan er toch nog publiek bij zijn! Deze livestream is gewoon te volgen op de facebook pagina van S.V. Nippon Waubach. De precieze data en tijdstippen staan op de onderstaande afbeelding.
Deel dit bericht zoveel mogelijk met alle opa’s, oma’s, ooms, tantes, neefjes, nichtjes, vriendjes, vriendinnetjes, buren etc. zodat we een zo groot mogelijk publiek hebben. Leuk voor de judoka’s en de trainers!

S.V. Nippon kyu-examens