NIEUWS

HOME > NIEUWS

Sander Starmans geslaagd voor de derde dan jiu-jitsu!

Afgelopen zondag 2 juli is Sander Starmans geslaagd voor het derde danexamen van jiu-jitsu. De danexamens vonden plaats in de dojo van JC Hercules in Echt, dit in tegenstelling tot de danexamens van judo die plaatsvinden in de Jo Gerrishal in Roermond.

Hieronder wat korte uitleg over de danexamens: bij jiu-jitsu bestaan de examens uit 12 thema’s die verdeeld zijn over de drie onderdelen A, B en C. Die thema’s zijn voor elke dangraad hetzelfde, maar voor een hogere dangraad kan gevraagd worden om bij een thema meer te demonstreren. Sander heeft ervoor gekozen om het danexamen te splitsen, waardoor hij de onderdelen A en B reeds had voldaan.

Naast het feit dat Sander zich dag in dag uit met veel enthousiasme inzet als secretaris van de vereniging is het heel knap dat hij ook nog tijd in zijn agenda heeft gevonden voor de voorbereidingen van zijn danexamen. Een prestatie om trots op te zijn, daarom is hij ook op woensdag 12 juli gehuldigd.

Sander, namens de trainers, bestuur en alle leden: van harte gefeliciteerd met het prachtige resultaat!

Sander Starmans geslaagd voor de derde dan jiu-jitsu!