Tim Heinen en Kyle Smeets gehuldigd bij S.V. Nippon

HOME > NIEUWS

Zaterdag 18 december jl. zijn Tim Heinen en Kyle Smeets respectievelijk gehuldigd voor het behalen van de vierde dan en het slagen voor de opleiding judoleraar A.


Op zondag 21 november legde Tim samen met zijn trainingsmaatje Eric Boon het tweede deel van zijn danexamen met goed gevolg af. Hiermee is hij de tweede judoka die door Fred Pijls begeleid is naar de vierde dan. Sommigen zeggen het met woorden, anderen met bloemen of een fles wijn, maar Tim bedankte Fred op originele en symbolische wijze met een bonsaiboompje.


Op zaterdag 27 november slaagde Kyle voor judoleraar A. Een woord van dank richting Fred Pijls en Roy Duijkers, de begeleiders van Kyle.


Het is traditie binnen de vereniging om na het behalen van een dangraad of een diploma gehuldigd te worden en daarbij toegesproken te worden door onze voorzitter, Jan Pijls. Heren, nogmaals gefeliciteerd met de behaalde resultaten.

Tim Heinen en Kyle Smeets gehuldigd bij S.V. Nippon