NIEUWS

HOME > NIEUWS

Tim Heinen geslaagd voor vierde dan judo

S.V.Nippon Waubach lijkt zich momenteel midden in een overwinningsreeks te bevinden, want afgelopen zondag 21 november is Tim Heinen geslaagd voor zijn vierde dan judo. Hij heeft ook het tweede gedeelte van zijn examen met succes afgelegd. Bij het eerste gedeelte dat plaatsvond op zondag 19 september, heeft hij de vier gevraagde kata’s gedemonstreerd, welke zijn: Nage-no-Kata, Katame-no-Kata, Go-no-sen-no-Kata en Kime-no-Kata. Bij het tweede gedeelte heeft hij het tachi-waza (staande werk) en het ne-waza (grondwerk) gedemonstreerd.

Vier jaar geleden heeft Tim besloten om samen met zijn trainingspartner Eric Boon lid te worden van S.V.Nippon Waubach, dit onder andere om voorbereid te worden op het danexamen door onze hoofdtrainer Fred Pijls, zesde dan. In retrospectief blijkt dit een goede keuze te zijn geweest. Een woord van dank en lof ook richting Fred Pijls.

Tim, Eric en Fred, van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat!

Tim Heinen geslaagd voor vierde dan judo